| GabrielaCriss a întrebat:

As dori ca in viitor sa lucrez ca inginer it insa nu stiu la ce profil de liceu ar trebui sa dau ma puteti ajuta? La ce profil ar trebui sa ma duc si ce liceu imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mate-info. Liceul alege-l dupa media de admitere, renume si cat mai aproape de casa ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Profil mate info

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, este preferabil să te înscrii la un liceu cu specializarea de "Matematică-Informatică", iar apoi să faci o facultate în domeniu happy

Toate cele bune!

| Elena_Andreea_1994_F7Al a răspuns:

Mate-info.