| mczacky a întrebat:

Buna tpu.as dori sa imi cumpar o masina pana in 1300 de euro.si nu stiu ce exact.as dori parerile voastre.si de ce? aceea masina? nu va apucati sa imi lasati site-uri cu masini.cum ar fi olx

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La bugetul de 1300 de euro cea mai bună variantă ar fi un Nissan Almera.

| mczacky explică (pentru OnuOnulică):

De ce nissan specifica

| blAster85 a răspuns:

La 1300de euro poate ai noroc si prinzi vreun golf3.1.9 tdi.motoare bune rezistente fiabile economice, la piese destul de ok.

| mczacky explică (pentru blAster85):

Am gasit si golf 4

| blAster85 a răspuns (pentru mczacky):

Pai si de ce nu iei un golf4? nu iti place? depinde in ce stare este clar.

| mczacky explică:

Urasc bnw

| mczacky explică (pentru mczacky):

Si hai sa zicem si bmw dar de ce?