| xPinkey a întrebat:

As vrea sa dau la facultatea de medicina... postliceala. Nu m-am hotarat inca dar in domeniu.
As vrea sa ma apuc sa invat. Sunt pe profil de filologie si nu mai fac biologie si chimie ( asta am inteles ca se da la testul acela de admitere ). Am citit pe internet cum ca s-ar da din biologiaa de clasa a 11.
Vroiam sa va intreb cam ce lectii sa invat pentru testul acela la biologie?
Nu e problema cu taxa. Mi-am scos de pe internet cate ceva dar nu sunt sigura ca sunt toate.

Funda.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Şi, întâi să te hotărăşti dacă vrei să dai admitere la Facultate sau la Postliceală!
NU sunt identice.

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| xPinkey explică:

Bursuc001 As vrea sa dau la facultate in Bucuresti.