| Alexa_Alexandru_1991 a întrebat:

astazi am dat resetare din fabrica la un telefon marca Allview(sistem de operare Android 5.1),dupa aceasta am ales o limba. Dupa imi spune sa aleg o retea de WI-FI(NU MA LASA SA DAU peste), cand aleg o retea dau next si imi spune conexiune in curs de verificare....aceasta actiune poate dura cateva minute. AJUTATI-MA, DAU FFFFUUUUUNDDDDA. SPUNETI-MI MAI MULTE METODE DACA SUNT

Răspuns Câştigător
| S1mplu a răspuns:

Ai reusit cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa introduci corect parola wi-fi.
Daca n-ai dat parola corecta la un wi-fi securizat, atunci te pune la astptare pana la infinit.

| CuriousStuff a răspuns:

Poate ai o problema cu routerul sau nu bagi bine parola, incearca sa dai skip la pasul ala si sa-l conectezi la wi-fi doar dupa ce termina procesul de pornire.

| giusseppe a răspuns:

Stie cineva cum se rezolva problema?