| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Care dintre profilurile Protectia mediului si Industrie alimentara este mai bun si care este mai greu? Si pe ce materii se bazeaza acestea? Daca termin Protectia mediului unde pot sa ma angajez fara facultate? Cine imi explica primeste funda!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele profiluri sunt la fel de usoare si la fel, dupa terminarea studiilor, tot vanzator vei deveni. Asta daca nu cumva ai relatiile necesare pentru un loc mai caldut.

| 1q2w3e4r5t6y7u explică (pentru neutrino):

La protectia mediului pot sa ma fac vanzator?

| neutrino a răspuns (pentru 1q2w3e4r5t6y7u):

Cu succes, numai sa gasesti locuri libere!