| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Cum ma pot transfera pana sa inceapa scoala? Peste tot unde am intrebat daca mai sunt locuri mi s-a spus ca ori nu mai accepta, fiindca s-au dat deja examenele de diferenta, ori ca sunt 35 in clasa. Ce sa fac? Pentru ca e urgent si nu mai pot ramane cu niciun chip la liceul asta, nici macar o zi!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, NU trebuia să mergi aşa, AIUREA, să tot întrebi dacă au locuri libere deoarece NU au interesul să-ţi comunice adevărul!

TREBUIA/E să DEPUI o Cerere de transfer ( SCRISĂ şi înregistrată cu nr. de înreg. + ştampila unităţii )!

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat la întrebările anterioare...

Toate cele bune!

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Iti recomand sa astepti pana se termina primul semestru si sa incerci atunci. Acum este prea tarziu, cererea de transfer trebuie depusa inainte. Complicat. Oricum as zice sa te interesezi de acum ( dupa ce incepe noul an scolar) si sa iti pregatesti tot pentru a te transfera.