| Ursuletuuuuuu a întrebat:

big grin vreau si eu statusuri pentru niste fete invidioase pe relatia mea cu un baiat bogat. etc! funda si vot :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Funda,vot,ceva?

| Artemis94 a răspuns:

Nu poti sa ma suporti. Asta e doar problema ta! Nu ma cunosti. Nu mai comenta! Ai grija de viata ta, nu de-a mea!
Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine: Multumesc! Cuu ele mi-am construit castelul!
De cate ori ma veti privi cu ura si manie, de atatea ori va voi zambi cu multa simpatie.
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.

| Vladut_Lucretia_1986 a răspuns:

Aspectul nu e totul...nu uita ca cufarul fara comoara din interior nu are valoare!