| biutzaB a întrebat:

daca sun de pe mobil pe fix, fac cost suplimentar?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce optiuni ai in abonament

| LTAA a răspuns:

Ce retea?

| mont a răspuns:

Daca nu mai ai minute nationale sa iti scada din ele da. Ar mai fi varianta sa fi pe Cosmote si sa ai minute in Romtelecom iar fixul sa fie pe Romtelecom, atunci nu faci cost suplimentar.

| Drack550 a răspuns:

Daca pe mobil ai abonament si nu sunt incluse minute de fix vei face cost. Daca esti pe cartele cu optiune nu se va intampla nimic.Succes.

| Mondialu112 a răspuns:

Daca ai minute nationale nu

| JUSTaRetard a răspuns:

Buna! big grin Daca ai minute pe fix in abonament nu vei face cost suplimentar, dar daca nu ai min pe fix vei face. Daca ia cartela pe care o reincarci poti suna linistita! happy

| ValentinaPorondi a răspuns:

Daca suni de pe Cosmote pe fix (Romtelecom) nu faci cost suplimentar. Daca suni din alte retele si ai minute nationale, iar nu iti ia cost suplimentar. Insa daca nu ai minute nationale atunci iti ia.

| Gabriella72 a răspuns:

Pai daca ai minute internationale atunci nup.