| Trandafirii a întrebat:

dau funda urgent! dai-mi toti de aici raspunsuri! sunt o fata in clasa a 5 -a si luni este de serviciu o profesoara de biologie, care imi place de ea. (fizic si caracterul). (stiu e ciudat), si problema este ca nici ca diriginta nu o am, nici nu fac cu ea, s-ar putea sa fac cu ea la anul! asa si este blonda inchis, inaltuta, frumoasa si cu ochelari! ce sa fac sa vorbesc cu ea cand de serviciu? Fundaaaaaaaaaa!

6 răspunsuri:
| ViatacuLouie a răspuns:

Esti clasa a 5-a si esti fata, sa inteleg. Vrei sa te dai la profesoara ta de biologie? Eu zic sa stai cuminte...

| maf16 a răspuns:

Buna! Poti cauta niste subiecte din biologie care te-ar putea pasiona, astfel poti incerca sa o intrebi despre ceva nedumeriri ale tale, sa o intrebi eventual despre copiii care se nasc cu sindromul down. Ii va placea sa vada ca esti interesata de aceasta materie. Poti sa o intrebi daca nu creeaza un cerc de biologie in scoala, sau pur si simplu poti sa o intrebi lucruri pe care le fac femeile. Ii poti admira pantofii sa o intrebi de unde i-a cumparat, sau unde se tunde, unde isi face unghiile etc. Lucruri de fete..sau poti sa o intrebi despre filmele care le-a vazut. Se va bucura. Funda?

| DusaDeVal0808 a răspuns:

Din cte stiu luni nu se face scoala pentru ca e 1 decembrie

| Trandafirii explică (pentru DusaDeVal0808):

Asa e, dar in fiecare luni e de serviciu!

| DusaDeVal0808 a răspuns (pentru Trandafirii):

Atunci incearca sa o impresionezi punandu-i o itrebare din ultima lectie!

| Trandafirii explică (pentru DusaDeVal0808):

Dar nu fac cu ea!