| Koyzu a întrebat:

imi poate spune cineva cum devirusezi un Calculator :Windos XP fabricat in 2002.Va rog scrieti repede.Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| walkeR1 a răspuns:

E prima oara cand aud asa ceva si nici nu ai cum sa il devirusezi din control panel. Incearca programu e bun eu cu ala il devirusez, scaneaza-l cu malware si dupa o sa-ti ceara sa dai rr la pc sa nu te sperii o sa se deschida mai greu dupa ce il devirusezi da doar odata dupa o sa mearga bine Bafta

3 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Pentru a fi sigur ca sistemul va fi devirusat iti recomand sa folosesti un live cd cu Dr. Web sau Bit Defendet pentru a nu rula sistemul virusat. Daca nu dispui de un live cd, recomand instalarea Avast, daca sistemul este virusat cu Win32.Sality, nu vei putea instala un Antivirus inainte de a folosi Sality remover.

| walkeR1 a răspuns:

Anti-malware este foarte bun programu

| Koyzu explică (pentru walkeR1):

Dar pot sa il devirusez din calculator, Un prieten intra unde va la Control Panel si gata il devirusa manual.

| walkeR1 a răspuns (pentru Koyzu):

E prima oara cand aud asa ceva si nici nu ai cum sa il devirusezi din control panel. Incearca programu e bun eu cu ala il devirusez, scaneaza-l cu malware si dupa o sa-ti ceara sa dai rr la pc sa nu te sperii o sa se deschida mai greu dupa ce il devirusezi da doar odata dupa o sa mearga bine Bafta