| ShadowRed a întrebat:

Incerc de ceva vreme sa cut programe de editat poze si videoclipuri pentru a face AMV-uri si a face retusuri la filmele si anime-urile care le traduc, dar si pentru a ma distra cu prieteni.
A-s dori sa-mi faceti rost, daca se poate, de 7 programe de editat poze diferite(cu atributi cat mai multe) si 5 de editat videoclipuri.
Pana acum m-am bazat pe varu-meo pentru a traduce (are un prg bun de editare) dar vreau sa fac asta singur si sai impresionez pe ceilalti.
Raspunsul cel mai util si cumplet primeste funa, si multumirile mele!

1 răspuns:
| hamza97 a răspuns:

Sony vegas si google pentru traducere big grin