| anonim_4396 a întrebat:

Noaptea trecuta am visat ca totul era alb in jurul meu, deci totul alb si a durat pana dimineata.
Nu stiu ce inseamna visul acesta. Poate puteti explica voi ce inseamna.

Funda.

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

ALB: puritate, transformare, curăţenie sufletească, demnitate, încredere; energie şi vitalitate; lucruri duse la bun sfârşit, senzaţie de întregire, de complet în ceea ce faci, deci nu lăsa lucrurile neterminate.

Fericire, bucurie, căsătorie;

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da! Nu inseamnă nimic, dar nimic nu inseamnă. Un vis si atita tot.

| Nanami利 a răspuns:

Nici eu nu cred ca inseamna ceva. Apropo, care e numele tau?big grin

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Albul din vise Culoarea alba reprezinta puritatea, perfectiunea, pacea, inocenta, demnitatea, curatenia spirituala, constientizarea si noile inceputuri. Poate ca treci prin perioada de redesteptare spirituala sau ai o perspectiva proaspata asupra vietii. Intr-o interpretare alternativa, albul indica un ecran sau o foaie de culoare alba, fara vreo expresivitate. De asemeni, culoarea alba poate indica mandrie, rigiditate, imaturitate a judecatii, o atitudine de control asupra celorlalti. Atunci cand este amestecat sau asociat cu alte culori, albul purifica si rafineaza semnificatia celorlalte culori.

| xBlackB0y a răspuns:

Pai poate era dimineata si iti batea soarele in ochi. Asa si mie mi s-a intamplat odata. Fiind noapte eu ascultam muzica cu telefonul aprins in pat, iar de odata am adormit si am uitat telefonul deschis (cei drept pana dimineata nu mai aveam baterie happy )iar de o data cand am visat ceva muzica de la telefon imi canta in vis happy adica ce muzica era in telefonul meu asa era si in vis. Sperca te-am ajutat. Funda?

| mrblizz311 a răspuns:

Nu inseamna nimic nu inteleg de ce credetii in astfel de lucruri sunt doar vise, visele nu iti afecteaza viata reala.

| DebiiYT a răspuns:

Nu cred că înseamnă ceva anume.
Un vis, atâta tot.
Stai calmă singură pe pământ nu cred că rămâi.winking