| Blaga_Andreea_1997 a întrebat:

Nu stiti unde este in Tg Mures centru de colectare al deseurilor reciclabile? Sau daca pot sa le transporte ei ( am cam 1000 kg). Daca gasiti va rog sa imi spuneti unde happy. Si un numar de telefon m- ar ajuta! Multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga colega, pe Fb postezi a fata serioasa, cred ca intrebi pentru altcineva ci nu pentru tine, asa-i?

| Blaga_Andreea_1997 explică:

Nu inteleg ce e neserios in asta? Ca reciclez? Si da intreb oentru mine