| TheCritic a întrebat:

Persoanele care dau interviuri de obicei pentru reviste sau pentru bloguri sunt platite pentru asta? Poate sa imi ofere cineva un raspuns nu doar din auzite? happy
Nu fac referire la cine stie ce vedete, miliardari, etc. ci doar la actori, cantareti sau oameni din viata publica.
Multumesc!

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde cine are de castigat mai mult din afacere. Daca pana acum ai cantat la barul din cartier si vrei sa te lansezi printr-o revista buna la Cazino Constanta dai tu din buzunar, te mai culci putin si cu patronul, etc. Daca esti Elvis si revista e mai modesta umbla revista dupa tine cu milionul in mana ca sa-si cresca cota de vanzari si de faima. Daca e de la egal la egal e fara pretentii, fiecare se mentine in top. Totul este doar aritmetica.