| rabbit2015 a întrebat:

pot face inca un cont de facebook dupa acelasi id de mess? sau pot sa fac alt id de mess fara sa imi ceara numar de telefon. va multumesc!

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Facebook se face dupa email nu dupa id messenger. si nu, nu poti face un alt id messenger fara numar caci asa a implementat yahoo ca sa nu mai fie atatea id-uri create aiurea. Poti sa iti faci alt facebook creeanduti o alta adresa email de la alti "provideri" exemplu google, faci cont google unde nu iti cere numarul te telefon.

| rabbit2015 explică (pentru DenisIonut01):

Tocmai am incercat sa fac cont google si imi cere numar de telefon

| DenisIonut01 a răspuns (pentru rabbit2015):

Mie nu mi-a cerut si am facut pentru cineva, totul a descurs perfect si din nou nu a cerut numar happy.

| rabbit2015 explică (pentru DenisIonut01):

Nu stiu cum reusesti dar am incercat si pe yahoo mail fr, it, es, am crezut ca poate acolo nu cere dr in zadar

| DenisIonut01 a răspuns (pentru rabbit2015):

Sincer nu stiu cum am reusit dar din cate tin minte nu mi-a cerut numar

| simonabuburuza44 a răspuns:

Facebook se face dupa email, si nu poti face inca un cont dupa acelasi email

| FLORINA123 a răspuns:

Nu merge cu acelasi id, fa-ti altul sau fa-ti gmail sau baca nr de telefon, nu pot vrdea altii nrul, dai pe privat

| rabbit2015 explică (pentru FLORINA123):

Pai stiu asta, dar sunt alte motive de care eu nu vreau sa dau numarul.