| geoluk a întrebat:

Buna tpu...roog mult sa aflu cum se fc sau mai important cu ce se poate din acele multe softuri de editare
problema ie : cum pot face si cu ce sa adaug intr-un clip mic video
de exemplu eu sa intu in cadru peste clip adaugat
si cu ce anume s-ar putea face..adobe efect,pinnacle, Sony vegas, etc rog cunoscatoriii sami daie un indiciu Va mlt antcp

1 răspuns:
| BadSirChaos a răspuns:

Invata gramatica, te rog frumos, ai nevoie de un green screen si restul se poate face cu Sony vegas/Camtasia si nu mai stiu ce.