| ftwVlad a întrebat:

Sa Stiti Ca PC-ul meu se reseteaza si sta asa resetat. cand ma joc pe calculator imi apare un scris alb pe o imagine albastra si sa stiti ca scrie engleza ca eu nu-prea stiu engleza scrie ceva de genul acesta (STOP FULL SCREEN) va rog ajutati-ma va rog din suflet

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Acela este BSOD mai pe intelesul tau (Ecranul Albastru).

2 Ecranul Albastru este ultima aparare de la pc/laptop in caz ca se intampla urmatoarele lucruri:
-Driver Neinstalat
-Virus in System
-Driver Corupt
-Probleme cu Coolerul (Procesorul).
-Prea incarcat Systemul de Operare.

3 La tine ar Fii problema Drivarul Neinstalat.
Trebuie sa Instalezi Drivarul de la Placa video.
-Ca sa iti mearga jocurile
-Sa nu mai apara BSOD
-Sa mearga pc mai repede

4 Instalarea Drivarul de la Placa video creste performanta unui pc/laptop cu 446%.
Cum se face instalarea la placa video:
-Primesti un CD/DVD cu Drivarul la placa video.
-Ori faci actualizarea de pe Windows (daca ai 7, 8, 10).
-Ori faci asta cu Driver Booster:
Un program care iti scaneaza toate driverele care nu sunt instalate si le poti Updata/Actualiza.
http://www.iobit.com/driver-booster.php

Ai la Trial 60 de instalari (si iti instaleaza Drivarele chiar si la placa video) la zi.

Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.
PS:Uite o poza cu BSOD.
http://download-screensavers.biz/images/windows-blue-screen-screensaver.jpg

| ftwVlad explică (pentru DragomirMihail2020):

Ma Dar esti sigur ca nu am niciun virus pe calculator
Ca M-ie m-ie frica de virus sa nu pateasca ceva calculatorul de asta m-ie frica m-ie

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru ftwVlad):

Vezi ca nu degeaba le-am pus in ordine.
1 Nici eu nu stiu ce fel de problema ai ca BSOD (are multe feluri de erori).
Asa ca nu stiu in detaliat aceea problema.
2 De aceea am pus si lista sus:
Etapa 2 Vezi fiecare problema care se poate intampla.
Se intampla si de la Drivere neinstalate.Dece!
Cand reintalezi/instalezi un Windows nu iti baga si Driverul de la placa video.
Te poti Juca jocuri pe Browser pe PC numai in 2D.
Daca vrei sa joci Jocuri cum ar fi:Metin2, Fifa, NFS...

Iar Virus in system poti sa il elimini cu Kaspersky este cel mai bun antivirus si te poate scapa de orice Virus foarte usor.
Trial 30 de zile (Perioada de testare timp de 30 de zile.