| tenshi261 a întrebat:

Stiti unde e sediul Tocmai.ro? Am comandat un colet prin curierat dar la posta nu au primit nimic. Unde ar trebui sa ma duc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce treaba are posta daca tu ai comandat prin curier?
si ce treaba are tocmai.ro aici?

tu ai comandat de la ala care a pus anuntul, pe el il contactezi

| mihai69 a răspuns:

Tocmai.ro NU are absolut nicio treabă cu ceea ce comanzi tu prin saitul lor.
Iar dacă ai făcut comanda cu livrare prin curier, acesta vine la tine acasă (doar ai dat adresa nu?). De obicei, sună cu ceva vreme înainte. Dar nu e musai, și nici o regulă nu e.

| stlucian a răspuns:

O sa te contacteze telefonic curierul pentru a-ti livra coletul. Daca nu o sa te anunte el de unde il poti ridica.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi dacă ai comandat prin curierat, nu trebuie să te duci la poștă. Aștepți să te sune curierul și îți aduce coletul acasă

| DomnulFantastic a răspuns:

Asteapta pana vine curierul