| Benghazini a întrebat:

va rog sa ma ajutati e URGENT!
Deci, am intrat pe Wizzair.com sa-mi fac o rezervare online pentru 2 adulti, si am bagat toate detaliile corecte, iar cand dau sa finalizez plata imi da eroarea asta EROARE

[5197:Validation] Necunoscut: Payment Validation Failed.
Vreau sa va spun ca toate detaliile le-am bagat corecte, banii sunt pe card, totul e ok, care poate fii problema? daca stiti sau daca vi s-a intamplat, raspunde-ti urgent. Multumesc

4 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

E problema cu cardul, uite-te sa vezi daca e visa-mastero(nu maestro-pentru ca ala e card roman si nu e recunoscut in strainatae) si vezi acolo trebuie sa ai ceva de bifat cu tipul de card.

| TinaMaria a răspuns:

Am aceeasi problema, ce este de facut?

| Marinache_Gabriel_1987 a răspuns:

Am intampinat si eu aceeasi problema, ca rezolvare, a trebuit sa activez 3D-secure sau verified by Visa(la BCR, sistemul de siguranta pentru plati online) in caz contrar nu veti putea face plata.