| jasmine16 a întrebat:

voiam sa intreb, telefoanele Huawei sunt bune, adica te tin ceva timp sau se sparg usor si fac figuri dupa primele 2/3 luni? FUNDA! happy:*

6 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Salut. Am detinut mai multe modele de la HUAWEI si pot sa-ti spun ca modelele din clasa superioara se descurca mai bine decat multe telefoane de la companii renumite in utilizare zilnica.
Totusi, sa nu te arunci la telefoane sub 700-800 lei pentru ca deja sub acest pret se fac compromisuri importante ori la materialele folosite la constructie, ori la partea hardware.

| jasmine16 explică (pentru adytzoi):

Ok. Huawei Ascend P7 cum e? Adica la el ma refeream mai mult. E de calitate?

| adytzoi a răspuns:

E decent P7, am testat unul cateva ore si chiar se misca foarte bine pentru categoria lui de pret.

| jasmine16 explică (pentru adytzoi):

Ok. Multumesc, sper sa se merite daca il iau.

| Moonlight15 a răspuns:

Buna! Nu-ti recomand, nu sunt de calitate... mai ales alea date la oferta la Digi Mobil.