| Evans a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste nume Americane de baieti.Ma puteti ajuta? Cine ma ajuta FUNDA.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

David,jason, brandon, roby, andy... etc

| Sunnyツ a răspuns:

Buna Anonymus! Iata cateva dintre numele mele(americane) preferate: Jason,David,Davis,Scott,Key,Neil,Oliver,Jeff,Joshua,Adam,Michael,Larry,Greg. Jake,Spencer,Justin,Alvin,Noah,Chad,Trevor,Nick,Joe,Oscar,Andy,Bran don,Mark, Robert, Alexander... etc.

| ShyKido a răspuns:

John, Robie, Ashton, Woody, Alexander, Andrew, David, Michael, Luke, Mathew, William, Ethan, Samuel, Noah, Christian, Alvin, Tudor, Dylan, Zachary, Gabriel, Brandon, Benjamin, Ian, Anthony, Justin, Robert, Taylor, Caleb, Thomas, Dawson, Pacey, Jack, Jordan, Thymothy, Xavier, Chad, Trevor, Tristan, Daniel, Carson, Riley, Nick, Mark, Oscar, Andy.si-asa mai departe. happy