| xDanyxDany a întrebat:

vreau sa trimit 3 acte (originale) in Germania, actele incap intr-un plic normal, prin ce pot sa le trimit? Dar sa fie sigur sa nu-mi piarda plicul ca trebuie sa trimit originalele nu copii, dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indiferent prin ce le trimiti nu poti fi 100% sigur, accidente se pot intampla.
Poti sa le trimiti prin posta, recomandat si cu confirmare de primire sau prin curier rapid. De asemenea le-ai putea trimite prin cineva cunoscut care merge in Germania.

| Adminul000 a răspuns:

Cauta pe Net gasesti siguripe unele siteuri!