| Alișa00000000000 a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva : am un telefon Nokia lumia 610. si eu cand dau acolo la apeluri nu mi apare ca la celelalte telefoane lumia. sa pot bloca si eu orice individ care ma contacteaza ci doar 'delete item' poate exista o modalitate in telefonul meu sa pot incerca sa blochez si eu privatul si alte contacte neplacute, cine ma ajuta ii dau funda din start, multumesc si o seara cat mai frumoasa.

1 răspuns:
| kysart a răspuns:

Telefoanele Lumia cu WP8 primesc suport pentru blocarea apelurilor şi mesaje SMS nedorite...restul nu detin acesta functie decat daca se instaleaza un program separat