| Brindus_Verdes_Daniela_1978 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa creez un colaj foto in power point!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In primul rand, incepi o prezentare si ii dai salvare cu numele dorit si in format.pps (prezentre).
Urmatorul pas este sa-ti reglezi forma sablonului paginilor: unde pui poze, unde pui texte etc. Toate aceste elemente vor aparea cand adaugi o noua pagina si le poti modifica (edita) si ulterior, oricand doresti.
Salvezi si sablonul, dupa care introduce elementele dorite: pozele, textele, eventual si o muzica de fundal, cu posibilitate sa se afiseze in mod automat pagina dupa pagina etc.
Programul Power Point si altele asemanatoare, la pornire iti ofera un "vrajitor" (wizard) pentru a ajuta incepatorii pas cu pas la alegerea tipului de prezentare dorit.
Citeste posibilitatile din Meniul programului pentru idei.

Succes!

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

DECIT SA FACI UN COLAJ CU PROGRAMUL ALA MAI BINE FACI CU filmora.
Este cel mai simplu program de editat Fota, Mp3, Mp4, Track si etc

Uite un linc de download http://www.wondershare.net/......a-dco.html

Si asta e pentru codul de registar sa trebuie sa scoti cablu de la net din Pc sau daca ai rutar il opresti din buron uitete cum face asta : https://www.youtube.com/watch?v=ZYtCrfL4FA4

uite melu si codul de activare da cand folosesti programul trebuie sa ai netu oprit de fiecare daca data cand il folosesti.
E-mail : any e-mail
Registration Code : DB3554075809F91045F6F111C9E25121