| didu194 a întrebat:

Buna!
Vi s-a intamplat vreodata sa nu puteti sa incarcati poze de pe telefon pe facebook?
Mentionez ca pana ieri totul a fost ok. Acum pot doar sa distrubui poze si videoclipuri.
Acum imi arata ca se incarca poza, doar pe profilul meu si pot sa o vad doar eu. Nu pot sa intru la rotita aceea pentru confidentialitate, sa setez acolo "prieteni", "public" sau "personalizat".
De pe calculator pot sa incarc poze. Numai de pe telefon nu. Chiar daca incerc sa incarc poza in alt album in afara de "mobile phone" nu ma lasa. Si nici nu pot sa postez o poza de pe telefon altcuiva pe perete
Ati putea sa ma ajutati cumva?
Va multumesc!

Dau funda!

3 răspunsuri:
| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

Da ai putea sa rebutezi telefonul dar m-ar ajuta daca mi-ai zice ce marca este

| didu194 explică (pentru Tamas_Ionutz_2000):

Samsung Galaxy Express 2.
Ieri am dezinstalat aplicatia si am instalat-o din nou. Tot nu a mers.
Apoi i-am dat revenire la setarile din fabrica. Tot nu merge.

| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns (pentru didu194):

Atunci nu stiu poate e si de la difuzor eu asa i-am dat ca si mie mi s-a stricat