| Rareş_Maximilian_1994_oR2E a întrebat:

Vreau sa va întreb daca pe Messenger pot șterge cumva conversațiile dintre mine si o alta persoana dar sa se șteargă si la mine si la persoana cu care am vorbit? Se poate asa ceva? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sterge doar mesajele tale, din messangerul tau, nu si din telefonul celeilalte persoane.
Imagineaza-ti ce s-ar intampla daca am avea control si la telefoanele altora, deci, practic imposibil de sters, doar daca persoana cealalta vrea sa le strearga de buna voie, la rugamintea ta!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care Messenger? Cel de pe Yahoo sau de pe Facebook. Oricum, la amandoua se poate sterge dar sunt diferite modalitatile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la tine le poti sterge, de la persoana la care ai trimis nu

| K0sti a răspuns:

De pe Yahoo, da!

| iDarkness a răspuns:

Nu, nu poti face acest lucru, dar le poti sterge de la tine (doar de la tine), apasand lung pe conversatie apoi pe "Delete".
T/C.

| Vlady001 a răspuns:

Nu se poate