| WiZzXDDDD a întrebat:

Am o intrebare. In primul rand,doresc sa vad, harta municipiului SATU MARE pe care arata in cate zone este impartita in functie de cum platesti impozitele. Adica stiti ca se imparte in A B C si D.Si vreau sa stiu in ce zona se afla Strada Paulesti.

Al doilea lucru este,sa stiu daca pe Strada Paulesti pot sa tin pasari, si doresc si dovada... Leagea sau site-ul unde apare aceasta lege...Va rog frumos, deoarece am niste probleme cu o reclamatie de la o vecina care ne-a facut deja 120 si ceva,si este prima reclamatie care a fost dezbatuta. Si de aia, trebuie sa aflu. Va rog frumos ajutati-ma si pe mine cu asta.

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Te duci la Primarie si-ti arata ceva confuz! Daca dai spaga, poate iti arata si mai mult! Trebuie reclamat la protectia consumatoruului, la vreun ziar, nu e normal ca acea harta sa nu fie facuta PUBLICA.Pe internet, la intrare in Primarie!