| spaghetty a întrebat:

Duminica seara mi s-a rupt o bucata din mufa de la casti in mufa jack a laptopului, eu fiind destept am incercat sa o scot dar s-a bagat si mai tare laughing. Stiti un service prin Piatra Neamt? Mai ales daca e deschis DUminica ar fi perfect.

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

Incearca singur: i-a jack-ul rupt, pune-i putin de tot superglu incat sa nu se scurga si lipeste-l pe mufa din inauntru..cu grija sa nu ramana de tot acolo.

chiar daca nu vei reusi...cei de la service iti va inlocui mufa aia!

intre timp. daca ai placa realteck poti face modificari din ea sa poti face output audio din cel de microfon