| conrob a întrebat:

Ca tot mi se spune ca de ce ma stresez in loc sa incerc sa ma transfer, ca sigur voi reusi, pai am inteles ca deja la stiinte sociale nu pot sa ma transfer ca sunt prea multi si mai ramane filologia dar daca am ghinion si nu mi se accepta transferul ce fac? it's all over! Voi ce credeti intr-un liceu din 2 profile pe care le vrei chiar asa sa nu reusesti macar la 1?

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Daca nu accepta transferul ramai in aceeasi clasa...in cel mai rau caz, schimbi liceul si te bagi pe profilul care iti place...gandeste-te la viitor si la ceea ce te-ar ajuta mai mult

| WhiteLife a răspuns:

Si de ce sa nu ramai la profilul la care ai intrat? Nu merita sa te stresezi 4 ani pentru o slujba (salar) mai bun?