| warGRave a întrebat:

Cam cat m-ar costa intretinerea/curentul/apa/cablul/netul pentru o garsoniera? Vreau sa ma mut singur si am nevoie de o idee. (fara chirie).Voi locui doar eu.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Diferenta intre o garsoniera si un apartament cu 4 camere e la caldura. In rest, cit consumi, atit platesti. Cablul e la acelasi pret, tot atit te balacesti in 1 sau 4 camere, frigiderul la fel...
Ei, pentru intretinerea de la asociatia de locatari, depinde de oras. Una peste alta, cred ca ajungi la vreo 4-500 lei.

| warGRave explică (pentru Peridava):

Multumesc mult! Imi place rationamentul, nu stiu de ce nu am gandit si eu asa problema. laughing

| Peridava a răspuns (pentru warGRave):

Eh, ai timp. Experienta...