| Theseus a întrebat:

Cand a fost folosit primul "silicon" adica cand si-a pus o femeie pentru prima data silicoane?
P.S. Doar de curiozitate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Http://m.libertatea.ro/......86459.html
Deci in 1952, deoarece articolul e din 2012

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

E o prostie asta cu silicoanele.