| Cumintzel a întrebat:

Cand apar rezultate la admitere liceu 2014? dau funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Repartizarea computerizată se realizează în 15 iulie, se afişează în 16 iulie; iar în perioada 17 iulie-25 iulie 2014 trebuie să mergi să-ţi depui dosarul la liceul unde ai fost repartizat!

Vezi alte detalii în "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Dacă te referi la ce liceu am fost repartizaţi vom afla abia pe 15/16 iulie unde am intrat. Listele vor fi afişate în şcolile sau mai bine zis fostele şcoli unde am învăţat.