| FunKesha a întrebat:

→♥→ Cand auziti melodia preferata la TV. va dati jos din pat si incepeti sa cantati si sa dansati dupa ea? Argumentati raspunsul! Dau si fundita. ←♥←!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Da normal. pentru ca prin muzica simt energie, bucuie, libertate. si plus de asta imi place sa dansez, e ca si cum picioarele mele, corplu meu ar simti ritmul, niste vibratii.si incep sa dansez, si imi place:X:X:Xbig grinbig grinbig grin:*:*:*:*:*

6 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Eu una, prima data incep sa cant. E o senzatie placuta cand auzi ceva ce iti place, mai ales dimineata cand uneori te trezesti cu "fata la cearceaf". Ma misc asa un pic in pat ca si cum as dansa. Imi place foarte mult muzica, nu stiu ce ar fi viata fara ea. Imi place sa cant, sa dansez si cand simt nevoie sa o fac, o fac.

Sarbatori fericite

| Mentaaaaa a răspuns:

Nu! Tu gandesti cand pui intrebari sau numai apesi aaiurea pe butoane laughing? Nu pe toate melodiile poti dansa. De ex. melodia mea preferata este una trista. Crezi ca poti dansa pe ea? Nu toata lumea asculta ca tine Hannah Montana ca sa danseze pe ele laughing

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

De cele mai multe ori asa fac. In melodia aia am pus sentimente si am amintiri placute cand o ascult happy

| Sarucka a răspuns:

Cate odatahappy, nu tot timpul pentru ca uneori doar cant iar rar mai si dansez...in vara dansam pe disco romancing pentru ca era melodia mea si a prietenului meuhappy

funditahappy?

papakiss

| ruxi a răspuns:

Daaaaaaaa\m/
pentru ca imi place foarte mult laughing si de obicei cand imi vad melodiile preferate la tv e mama ori tat cu telecomanda si eu zic :Lasa acolo!, dk e tata nu lasa si incep sa o acult p youtube data la maxim si ii zic da acolo dk nu mai vrei sa cante asa tarelaughing, dar dk e mama da imediat si pleaca in dormitor la celalalt televizorlaughing:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

→♥→Eu sa stii ca da, a mea e Smiley HaHaHa Productions-Love is for free si atunci sar din pat, imi iau peria de par si incep sa cant si s dansez!
Argumentarea:
Pentru ca oameni fac asta pentru ca simt ceva simt iubire simt o legatura speciala cu aceea melodie, si ar vrea sa o cante ea! Oricum intrebarea ta e de nota 10 cred ca ai intrebat pentru ca si tu faci la fel, dar ti-e rusine sa recunosti si vrei sa vezi daca mai e cineva care face asa ceva! Nu imi da fundita! Pupici ←♥←! Succes...