| debby2000 a întrebat:

Cand,la ce ora si pe ce post se va difuza meciul lui bute? Dau funda celui mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| UNcopac a răspuns:

Pe money chanel la ora 2 noaptea spre duminica!

8 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Mai bine 'gugaleste' ca de aceia exista google! happy

| debby2000 explică (pentru Crucified):

Am cautat si nu am gasit

| vlad89c a răspuns:

BUTE-FROCH. Lucian Bute, campionul mondial al categoriei supermijlocie, versiunea IBF, va avea un susţinător surpriză la meciul cu britanicul Carl Froch, programat pe 26 mai, de la ora 21:30, la Capital FM Arena din Nottingham, în care îşi va pune în joc pentru a 10-a oară centura mondiala.
E 21:30!

| UNcopac a răspuns (pentru vlad89c):

Bai gala incepe la 21 nu meciul lui! el are ultimu meci din gala si se bate la 2

| SMarius a răspuns:

De ce pe MONEY CHANNEL crying(crying((?

| UNcopac a răspuns:

Gala incepe la 21 fratilor dar meciul lui va fi la 2 noaptea tongue funda?

| wpqr1 a răspuns:

Meciul lui Bute este in direct pe MONEY CHANNEL Pe data de 26(luna aceasta) la ora 21. Sper ca te-am ajutat

| Ilinca_Tica_1970 a răspuns:

Cind boxeaza bute
?