| Ingerul00 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai urata culoare?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există culori urîte, doar trebuie să stii să le asortezi.

44 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, multă sănătate,

| Ingerul00 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu placere

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Am uitat sa iti spun ca noi suntem aia care ne bagam acele pe..ri in europeni sau fie ce or fi ei care au prejudecati. Dar nu ne bagam pur si simplu, o facem hard-core sa simta laughing

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt europeanca -,-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Da stiu Polonia nu este in Europa.Mii de scuze. PA. Duca-te!

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Eu traiesc in Polonia nu sunt poloneza -,-

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaa,Polonia e in Europa.E chiar si in UE.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dupa preferintele fiecaruia.Mie nu-mi place rozul intens de-ti arde ochii.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Si normal ca nu-ti place doar esti baiat.eu sunt fata si imi place rozul inchis e chiar preferatul meu si e o culoare frumoasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

:)) :)) Da' de unde sti ca sunt baiat? http://www.tpu.ro/utilizator/aamvxl

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Fetele nu siar pune asa poza -,-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Ei bine eu sunt unica.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Hai nu bate capu travestit,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Stii ce? Las-o balta! Greseala e a mea. Data viitoare o sa raspund doar la intrebarile inteligente

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare ca fetele care iubesc rozul ori sunt niste copile ori pitipoance. Nemo este o fata ok. Poza ei este ok. Cunosc fete ca ea si le apreciezwinking

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici mie nu-mi place rozul intens straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Haha si tu esti o fata okwinking bine..mai mult decat ok...

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi place rozul am 14 ani si e la moda, asta spun oamenii care nu au gusturi bune.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu e fata e travestita, bravo apreciaza travestitii!

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Si apropo si daca cuiva ii place roz nu inseamna ca nu e copil mic sau prost.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Du-te mai bine la scoala si invata ceva defolos baiete; D

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Si travestit daca ar fi l-as aprecia si l-as respecta mai mult decat pe tine. Oamenii inteligenti nu se vor rezuma niciodata la ce e la moda. Ce e la moda este pentru cei care au dobandit instinctul de turma. Noi astia mai nebuni, mai ciudati, mai "travestiti", mai demodati dar si mai inteligenti nu respectam cursul apei. Apa te duce intr-o directie fara sa faci efort sau fara sa gandesti, fara sa fii inventiv. Noi astia asa mai "tampi" nu suntem cei care se lasa dusi de cursul apei, suntem cei care au puterea sa mearga pe apa in orice directie.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Bravo te faci singur pe tine tampit si iubesti travestitii si gayii big grin Si in caz ca nu stiai numai un om destept ar putea crea ceva la moda, nu niste p...i ca voi.Si lasa-ma tu cu apa ta ca asta nu are nici o legatura cu asta.Si apropo nu mai respecta pe mine deoarece nu imi place rozul? tu apreciezi numai dupa gusturile oamenilor nu dupa suflet, acuma inteleg de ce multi europeni spun ca romanii sunt prosti(asta ma refer la tine si la MeNemo)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Nu are legatura da, da. Ai dreptate atat de multa..cum am putut eu..doamne sa fiu spanzurat. Dar e o diferenta. Voi astia super "geniile" nu creati moda voi o preluati. Noi astia "prostii sub orice critica" avem propriul stil adica cream ceva, suntem o leaca mai inventivi. Ca si cei care manipuleaza..Aia care creaza propaganda sunt extrem de destepti, dar aia care sunt prostiti sunt sub orice critica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Sau, o idee mai buna, te duci tu la scoala sa inveti gramatica limbii romane.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

In Polonia nu imi trebuie gramatica limbii romane, si eu nu sunt romanca lasa so invete romanii nu eu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu faci parte din grupul vesel corect? Acum recunoaste...Sa fie treaba treaba laughing

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Si asta mie imi spune un prapadit care nu crede in Dumnezeu?big grinSi cine a spus ca eu nu sunt creativa tu nici nu ma cunosti.Si apropo moda e creata pentru oameni normali, si stii ca cercel in nas si pe pe...is nu e stil de om sanatos la cap big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

AU nu ti-am spus ca nu suntem nici sanatosi la cap, nici normali..AM uitat sa mentionez asta..Imi cer mii de scuze..Noi grupu' vesel suntem aia mai asa, mai deviati..cum sunt aia din AHS "The freaks"..Asa suntem noi..Noi traim in lumea noastra si avem propriile principii, nu le imprumutam...Saracii de noi..Nici la psiholog nu mergem si nici la biserica..Suntem rau de tot..stiu sad

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Citi ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Stai chill am destui ani cat sa ii penetrez cu pe.ul cum trebuie pe cei ca tine. EU inchei aici..Nu de alta dar intr-un fel mi-a pierit cheful. Iti dau un sfat. Fa-ti singura un bine si nu spune altora ce ai putut spune si debita in seara asta.E spre binele tau.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine arata-ti pe.ul lu mata, tu nu ma penetrezi nu te teme big grinSi ce treaba ai cu asta? daca am sa spun cuiva ce o sa vii la noapte?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Nu,nu mai bine ti-l arat tie..Ca tie ti-ar place mai mult laughing Da o sa vin.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine bagati-l in gura si mars la scoala.Si hai te astept sa vedem cum o sa vii.

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Hai vino sa vad, mai bine vino chiar acum sa discutam un pic -,-

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap...
Vad ca au aparut comentarii noi impotriva mea laughingSi asta doar pentru ca am spus ca nu-mi place rozul.Ce atacati se simt unii...

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Mai linisteste-te, poate bea un ceai

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Nu-mi place ceaiul, multumesc.Si ma simt foarte linistita.Ba chiar mi-as dori sa incheiem cu discutiile astea care nu-si au rostul.De acord?

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Noapte buna travestitule!, iti sugerez sa mai treci pe la biserica, byebye

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,cata distractie fara minesad.

| xBlackDreamx a răspuns:

Maroul acela murdar.

| Ingerul00 explică:

Si oricum stiti ce? Nu-mi pasa ce va place si ce nu va place, daca nu vreti sa raspundeti normal mai bine cautati-va de treaba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingerul00):

Noi nu avem treaba. Suntem un grup organizat..Ne spunem "grupu' vesel" care are chef sa le distruga "visele" si "iluminarea" altora. Noi suntem cu Lucifer. Suntem d-aia rai, cu care nu trebuie sa ai tangente. Tangentele trebuie sa le faci cu cei care sunt toti la indigo, stii cum se fac papusile alea Barbie la firma trase la masina cu aceiasi imbracaminte, marime etc etc..Eh noi nu suntem Barbie suntem Chiuki sau Anabelle(Daca nu sti ce fel de papusi sunt cauta pe guagal)

| Ingerul00 explică (pentru anonim_4396):

Spune-i mamei ta de religia ta!, treaba ta daca vrei in iad big grin