| Szzeby a întrebat:

Care credeti ca este cel mai inteligent telefon?

Funda!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRobertica a răspuns:

IPhone S6.Este nou-nouț.

| hp8510p a răspuns (pentru AndreeaRobertica):

Iphone S6...de unde ai scos numele asta? Nu exista Iphone S6, poate Iphone 6S vroiai sa zici dar nu exista, nici Iphone 6 nu exista, Iphone 5S este ultimul telefon lansat de Apple. Apple este in urma cu tehnologia telefoanelor si nu o sa scoata cel mai destept telefon din lume.Cel mai destept telefon este Samsung Galaxy S5 sau Note 3

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S4!

| TOOL a răspuns:

Samsung galaxy S5.

| piratuu a răspuns:

Samsung galaxy s5.

| Scorpiel a răspuns:

Bosh 506

| Adutzu2 a răspuns:

Samsung galaxy s5

| jackpot9 a răspuns:

Aici depinde de tine ce telefon iti place dar dupa parerea mea cel mai bun este Samsung galaxy note 3. FUNDA? happy

| AnnYoa a răspuns:

Dupa parerea mea, oricat ar incerca sa ridice stafeta, marca Samsung va fi cu o treapta mai jos decat Apple.
Recomand Iphone-ul!

| hp8510p a răspuns (pentru AnnYoa):

Poate este invers.Samsung este cu o treapta mai sus decat Apple. Iphone-ul este un telefon normal, pe cand Samsung-ul este un mini-pc care este plin de senzori si mai stiu eu ce

| anonimacurioasa a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy note ai merge foarte bine are 2 ani si merge exact ca atunci cand l-am luat

| Nojem73 a răspuns:

Iphonul cel mai tare