| XtzRaulXtz a întrebat:

Care este cel mai bun site de vreme? Adica care e cel care spune cel mai corect ce vreme va fi?

Răspuns Câştigător
| Maria-Dorinela_Florea_1994 a răspuns:

Buna! Site.ul ANM administratia nationala de meteorologie este singurul care da prognoze aproape de real avand in vedere faptul ca vremea se schimba de la ora la ora... sau aplicatia morecast sau site.ul meteo.ro

15 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Eu folosesc Accuweather.
Nu m-a lasat balta pana acum.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Google Search.

| XtzRaulXtz explică (pentru AntoniSoulesOne):

Buna gluma smechere dar incearca la altii cu glume din astea de copii nu tot la aceeasi

| Aberdeen a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Mi se pare destul de aiurea, pe google nu găsești totul corect să știi.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Aberdeen):

Dar vei gasi pe alte siteuri? nici un site nu va da prognoza corecta.

| Aberdeen a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Unele site-uri sunt suficient de aproape de adevăr. Și sunt sigură că există persoane care apelează la acestea. Deci, de ce să nu le credem?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Aberdeen):

Dar care sunt acele siteuri

| Aberdeen a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Cele spuse mai sus, poate. Sau altele testate de alți utilizatori. Să te pui să verifici căutând până mâine pe „google search", din punctul meu de vedere nu este o soluție prea bună.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Aberdeen):

Uneori e.

| Aberdeen a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Oare și în cazul ăsta?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Aberdeen):

Probabil.

| Decicumzici a răspuns:

Vremea asta modificata numai "negrul" stie cum va fi ca ei o fac asa.

| XtzRaulXtz explică:

Lăsatil mai pe ăsta ca e disperat sa dea cât mai multe răspunsuri.

| SelenatorNo1 a răspuns:

AccuWeather