| CLAUDYA2000 a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de editare fotografii si de unde le pot decarca(daca sunt si gratis ar fi super)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop, Gimp și PaintNET. Ultimele 2 sunt gratuite. Googlești denumirea și dai "mă simt norocos"

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Paint? laughing Nu o fi cel mai bun dar e cel mai cunoscut laughing

| vioricavio a răspuns:

Sunt o multime de astfel de programe, dar majoritatea le poti utiliza si online fara a fi necesara descarcarea lor sau instalarea pe pc. Poti gasi 2 astfel de programe foarte bune aici: http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......-poze.html

| BeatriceBb69 a răspuns:

Pixlr e foarte bun