| Stefania a întrebat:

Cat costa albirea dintilor?

3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Albirea dintilor dauneaza smaltului dintilor si intimp o sa ai porbleme cu dintiistraight face
mai bine te duci in oricare supermarket si gasesti acolo paste de dinti care albesc,etc, etc
sau mai e si bicarbonatul sau sarea grunjoasa care se pune pe periuta de dintismug
oricum cred ca sti de spalatul pe dinti hai sa nu zicem dupa fiecarre masa, macar de 2 ori pe zi
pup, bafta lolysmug

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| selysweety_4572 a răspuns:

In jur de 1.000 de lei sper ca ti-am fost de ajutaor fundita?