| RazzyFUnik a întrebat:

Cat costa taxa pentru cazier judiciar (sector 4)? si cat timp este valabila chitanta de la data platii? mersi

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

E vreo 11 lei si e valabil cazierul timp de 6 luni, dupa 6 luni il reinoiesti scotand altul.si daca ai platit pentru cazier si ai chitanta dar nu ai avut timp sa scoti cazierul, atunci chitanta e valabila si dupa 3 ani daca o mai ai, si vrei sa-ti scoti cazierul

2 răspunsuri:
| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Salut poti suna la un numar de telefon de pe site http://www.politiaromana.ro/directia_cazier.htm

| Referee a răspuns:

Eu iti pot zice cum e in constanta. Singurul lucru de plata e acel timbru si trebuie sa ai buleti la tine. ca bani te ajunge in max 10 lei si cazierul e valabil 6 luni de la data emiteri