| andreiush a întrebat:

Cat costa un test de paternitate? Cunoscut si ca test ADN.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Preturile pornesc de la 185 euro. Daca ai nevoie de acest test intr-un proces, sa stii ca exista si variante mai putin costisitoare (HLA, testul serologic).

9 răspunsuri:
| andreiush explică:

Se apropie varsta de 18 ani, intentionez sa il dau in judecata pe tatal meui biologic, si ma gandeam sa scot ceva mai multi banuti de la el si sa obtin numele de familie care mi-se cuvinea de la nastere...big grin

| neluuu1975 a răspuns:

Am nevoie de test adn intr-un proces.Cat ma costa si in cat timp se da rezultatul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 250 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un test de paternitate? cunoscut si ca test ADN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tata e decedat si imi treuie tstul adn ca sa demonstrez ca sunt fiul lui aflanduma in proces cu surorile mele cat ma cost testul

Alte răspunsuri
| Lapadat_Alin_1988 a răspuns:

Cine imi zice si mie sigur fara nicio indoiala cat costa un test adn?

| Florin_Tudor_1958 a răspuns:

Cat costa un test de paternitate si ce trebuie facut