| vladv26 a întrebat:

Cat de usor se poate sparge o usa metalica daca are numai 2 incuietori la mijloc care se inchid numai o data. Ma refer daca da cineva si da cu pumni si picioarele in ea poate sa o doboare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eeee hai, cum sa dobori o usa doar dand cu pumnii in ea. Nici daca e din sticla nu cedeaza asa usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva incearca asta nu face rau usii. Lui isi face rau. El se raneste. Usa metalica nu cedeaza atat de usor. Ai vazut cand fac descinderi mascatii de cate ori leveste usa. Si ei nu folosesc pumnii si picioarele. Am vazut mai demult un video pe Youtube in care mascatii s-au chinut 15 minute sa sparga o usa metalica.

Raspuns la intrebarea ta : NU! Nu are cum numai din atat.