| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa sa trimit un colet in Coreea de Sud? Sa zicem...as dori sa trimit un caiet A5.

4 răspunsuri:
| JustaLittle a răspuns:

Scuze ca nu iti raspund la intrebare...Ce caiet trimiti in Coreea de sud? Cu ce scop? (sunt curioasa)

| xBlackDreamx a răspuns (pentru JustaLittle):

M-am gandit sa ii fac o surpriza unei prietene de ziua ei. Si cum imi place sa fac cadouri care au valoare sentimentala...m-am gandit sa ii trimit un caiet pe care sa il completez eu cu tot felul de chestii. big grin Daca as putea m-as expedia eu acolo, mai ales pentru a intalni baieti frumosi laughing)

| XD_Jmen_1989 a răspuns (pentru xBlackDreamx):

1. In Coreea de sud nu sunt baieti frumosi laughing.
2. Depinde de la 200E pana la 1000E depinde unde in coreea de sud.

| xBlackDreamx a răspuns (pentru XD_Jmen_1989):

In legatura cu punctul 1, fiecare are alte gusturi. Pentru mine sunt baieti frumosi laughing
Iar punctul 2, e prea mult... laughing 1000 euro costa bilet dus-intors cu avionul, deci putin probabil ca sa coste atat sa trimit un colet mic. Oricum, multumesc.