| doesntmetter a întrebat:

Cat poate dura un lesin provocat de un atac de panica sau stres/oboseala? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Personal cred ca depinde. In general nu lesini in pat si stai cu cronometrul sa vezi cat dureaza.

Te apuca cu rau, cazi, cateva secunde sau zeci de secunde... in cazurile bune.

Daca in cadere mai dai cu capul de ceva... situatia se complica.

| Anonimuserr a răspuns:

Până când cineva îi dă persoanei respective să miroase alcool sau parfum. Câteva minute în orice caz.