| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp rezistati fara net?

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In momentul de fata destul de mult, am 500 gb ocupati cu filme si seriale big grin, probabil pana termin tot pot sa rezist fara net

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Hmm depinde cate carti bune gasesc in biblioteca mea! laughing Si asa mare lucru faceam pe net. In afara de TPU si unele cursuri de css nu am nevoie de cine stie ce. Am muzica pe tableta descarcata, cablu tv, prieten cu care sa ies, amice cu care sa merg la cumparaturi, as putea gati cu mama...cate mai sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

fără net mult, dar fără oamenii cu care vorbesc pe net, să zicem că o zi laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

9 secunde si 6 minute

| iSwag a răspuns:

Pai cand nu am net citesc.

rolling on the floor)))))))) Ce glumet sunt :/

Pai, pot rezista intre 1 si 2 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| rvsmady a răspuns:

Buna. Ai pus o intrebare foarte buna. Eu una nu sunt dependenta de net. Dar daca nu am conxiune nu stiu ce sa fac.laughing
Pot sa rezist pana imi revine conexiunea. laughing

| oproiuadrian a răspuns:

Maxim 1 sapt apoi...

| 김대중_김대중_1990 a răspuns:

Mie acum nu imi merge netul, dar rezist, csf laughing)

| MrSkywalker a răspuns:

Atata timp cat este necesar!;-)