| AnonymousCLL a întrebat:

Câte cifre are codul cu care poți sa iei banii de la banca, de la brd? Din România in România trimis. Dupa ce a pus cineva banii si iti da un cod cu care iei banii, acela câte are?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca te referi la codul IBAN al unui cont bancar, acesta are 24 de caractere alfanumerice (litere si cifre).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La BRD se poate numai cu 10 cifre si serviciul este Western Union. La BCR se poate si cu 8 cifre sau 11 cifre, MoneyGram.

Răspuns utilizator avertizat
| Dik_Nicușor_2002 a răspuns:

Câte cifre ieste codul

| Taranu_Lidia_1960 a răspuns:

Care banca din Romania are codul pin din 13 cifre

| Cristina_Pop_1990 a răspuns: