| adrianemil a întrebat:

Caut jucatori de minecraft cu care sa intretin un sv de minecraft pe hamachi dau atmin +Vunda cine stie sa faca sv fara hamachi pentru detalii pe id de mess emi_adisor

4 răspunsuri:
| ViperBlood a răspuns:

TPU nu e site de reclame, si la cum scrii clar o sa-si dea lumea seama ca ai maxim 11 ani si n-o sa intre nimeni...Nu ti-o zic in nume de rau, insa daca vrei sa ai succes invata sa scrii corect si spune si tu ca ai 15-16 ani, minim, si comportate ca unu de 15-16 ani happy

| adrianemil explică (pentru ViperBlood):

Auzi eu am 17 daca ma. nu te-o invatat sa nu comentezi te invat eu

| ViperBlood a răspuns:

..io nu cred sa ai 17 da ma rog.n-am inteles ce-ai zis, da oricum:

Pentru server de hamachi:
Faci server-u, pornesti hamachi si faci o Camera cu o parola (De ex 123). Sunt tutoriale pe yt happy

| Apostol_Marian_1999 a răspuns:

Buna,adrian! eu as putea juca pe minecraft hamachi daca doresti.