| alexx123456 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac unei fete? O sa vina ziua ei si eu inca nu am gasit ceva, dar vreau sa aiba o semnificatie pentru ea. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Mangalau a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bormasina sau un polizor unghiular. Sunt la reducere acum la Dedeman.

| alexx123456 explică (pentru Mangalau):

Mi se pare extrem de amuzant asa ca iti dau funda

3 răspunsuri:
| alexx123456 explică:

Nu mai sunt cu fata aia (rest in rip me)

| undressend a răspuns:

Hei. Ai putea sa-i cumperi un lantisor cu absolut orice. Noi, fetele, ador chestiile de genul. Daca placi acea fata, lantul poate avea o inimioara. In general bijuteriile sunt bine primite de catre fete. Si daca o cunosti bine, te poti lega de ceva ce ii place ei. Succes happy