| NewLifeGaming a întrebat:

Ce este Lid-ul? Nu ma refer la unitatea de masura a marijuanei.

Răspuns Câştigător
| Iuliapaula12 a răspuns:

Știință și tehnologie
Limba Independent Datatypesin informatică
Biblioteca Interchange Definiție, formatul de fișier în limbajul de programare deschis Dylan
Identitate Light-greutate, un protocol pentru acordarea unei identități digital pe internet
Deuteriura litiu, un produs chimic folosit drept combustibil în deuteriu dens în arme termonucleare
Injecția locală lumină și de detectare, pentru fibre optice, o metodă de determinare a pierderilor de îmbinare a fibrelor, în special în fibre menținerea polarizare
Liga pentru Democrație Industrial, partid politic
Lewica i Demokraci (stânga și-Democrat), partid politic polonez
Codul OACI de Alidaunia Servizio Helibus, o companie de aviație

Teren
District îmbunătățire local, un precursor la sistemul de guvernare comunal din vestul Canadei
Dezvoltare Low-impact (Canada / SUA) - termenul este folosit în Canada și Statele Unite pentru a descrie o abordare de design de amenajare a teritoriului și de inginerie pentru gestionarea apelor pluviale de scurgere.
Dezvoltare Low-impact (Marea Britanie) - termenul este folosit în Marea Britanie pentru un tip de dezvoltare care prin impactul redus negativ asupra mediului, fie îmbunătățește sau nu diminuează semnificativ calitatea mediului.

| NewLifeGaming explică (pentru Iuliapaula12):

Ai bagat tot ce se putea aici..si ce nu are legatura laughing
Multumesc oricum de raspuns!

1 răspuns: