| Nicoleta2000 a întrebat:

Ce fel de metinuri mai stiti?[private si romanesti]big grin?

4 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Pai uite dinamik e bestial am jucat si eu...te da de la lvl 1 si te scoate si te baga la lvl 19 cu cal cu de toate si faci lvl imediat si e in tate limbile dar mai putin engleza italiana si romana adica nu itelegi nimic e in greceste chineza ce o fi e o amestecatura de limbi dar nu iti trebuie misiunilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2fun e belea cresti repede daca ati more calu iei iarba sal anvi da 200fanuri 0iang otel+9 0yang ching 2 1kk

| tdrvic19 a răspuns:

Metin2steel, Metin2HC,Metin2Gx,Metin2x,Metin2online

| Lethal a răspuns:

Dinamik e cel mai tare, si TIM